IMG_0044 (Medium)

9. Yıllık Olağan Genel Kurulu

Turkish Society of Canada 9.Yıllık Olağan Genel Kurul Toplantısı 6 Aralık 2015 Pazar günü North York Civic Centre, Council Chamber 5100 Yonge Street, Toronto adresinde gerçekleştirildi.

Saat 13:00’de TSC dnme başkanı Sn. Nalan Gökgöz’ün açılış konuşması ile başlayan toplantı, katılanların oy birliği ile Divan Başkanı olarak seçilen Sn. Demir Delen tarafından yönetildi. Sıla Özer, yine oybirliği ile sekreterlik görevini üstlendi.

7 Aralık 2014 tarihli önceki genel kurulun tutanakları onayladı ve Nalan Gökgöz tarafından bu yılın faaliyet raporu okundu. Son bir yıl boyunca yapılan etkinlikler, çalışmalar, destek hizmetleri özet olarak katılan üyelere anlatıldı.

Ardından mali rapor ve denetçi raporu sunumu yapılarak, son bir yıllık gelir gider hesapları aktarıldı.

Yapılan bu sunumların ardından Faaliyet Raporu ve Mali Rapor ayrı ayrı oylanarak kabul edildi.

Gündemin diğer bir maddesi olarak, önceki yıl genel kurulda yapılan önerilere ilişkin olarak yönetim kurulunca gerçekleştirilen eylemler üyelere aktarıldı.

Tüm bu gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından, yeni yönetim kurulu seçimi gerçekleştirildi. Nalan Gökgöz, Rüçhan Akkök, Cenk Sayın, Meral Altınada, Cihat Enbatan, Meylin Günel, Cansu Meriçer, Emir Taçcıoğlu ve Yeşim Yörük yönetim kurulunun yeni üyeleri olarak seçildiler.

Öneri ve görüşlerin paylaşılması ve tüm üyelerin derneğimizin 10.yılının başarılı geçmesi dilekleri ile toplantı sona erdi.

Bizler de Telve ekibi olarak yeni yönetim kuruluna çalışmalarında başarılar diliyoruz.

IMG_0046 (Medium)