bigbike

Turkish Society of Canada Big Bike Takımı

Big Bike’ı sürmek için birçok kalp beraber atıyor…

Big Bike “Heart & Stroke” Vakfı’nın en eğlenceli bağış toplama etkinliklerinden biri. Takım toplam 29 rider (binici) ve bir de “Heart & Stroke” Vakfı’nin tayin ettiği sürücüden oluşuyor.

Kanada’nın bu çok bilinen Big Bike bağış toplama etkinliğinde Turkish Society of Canada Big Bike takımının binicisi (rider) olmak icin yapmanız gereken tek şey burayi ve aşağıda gösterildiği gibi “Join Team” alanını tıklamak. “Heart & Stroke” Vakfiı, 30 kişilik bir Big Bike takımında, her bir binicinin (rider) $50 bağış toplamasını ümit etmektedir.

Turkish Society of Canada Big Bike Takımı

Toronto’daki yolculuğuna başlamak üzere…

Takımın bir parçası olmak için hiç vakit kaybetme!

Etkinlik Detayı ve Yer Bilgisi:

Tarih: Cuma, 3 Haziran 2016

Yer: 200, King Street West Toronto, ON

Zaman: 11:30 a.m.

bikesonO gün uygun değilseniz, yine de takıma destek olmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken aşağıdaki bağlantı aracılığı ile, ilgili kişinin isminin üzerine gelip, “Donate Now” ile bağış yapmanız ve takımınızı desteklemeniz. Bağış alındı makbuzunuz, “Heart & Stroke” tarafından otomatik olarak ekranda kendi yazmış olduğunuz e-posta adresinize gönderilecektir.

http://support.heartandstroke.ca/goto/TurkishSocietyofCanada

Bağışlarınız, “Heart & Stroke” Vakfı’nin kalp hastalıkları ve beyin kanaması sonucu kaynaklanan ölüm oranlarında 2020 tarihi itibariyle %25 lik azalma hedefini desteklemektedir. “Heart & Stroke” Vakfı’nın çalışmaları hakkında bilgi edinmek için aşağıdaki bağlantıyı tıklayabilirsiniz.

http://support.heartandstroke.ca/site/PageServer?pagename=BB2016_whatIsBigBike

TSC Big Bike Takımı rider ( binici) olmak veya takıma bağış yapmak icin ek sorularınız olması halinde TSC Big Bike Takım Kaptanı Cansu Meriçer’e, info@turkishcanada.org adresinden ulaşabilirsiniz.