Yesim Yörük 7

Cangönüllerden Mesajlar

Cangönüller bu yıl da Uluslararası Çocuk Bayramı kutlamalarımız için gerçekleştirilen etkinliklerde çok büyük özveri ve inançla çalıştılar. Hepsine gönül dolusu teşekkür ediyoruz. Etkinlik sonrası o’nlardan gelen mesajları aşağıda sizlerle paylaşıyoruz:

“Sevgili Hulya’cığım, canım benim,  daha önce gonderdiğin teşekkür  e-mailini aldım ama esas ben de sana, Cenk Bey’e ve organizasyon gurubuna calışmalarından dolayı minnettarım sağ olun var olun. Tanrı gücünüzü daim etsin. Sizlerin çabasını gördükçe gözlerim doluyor ve çok duygulanıyorum canlarım benim. Hepinizi kucaklıyorum ve tebrik ediyorum.

Sevgilerimle

Süheyla Pakdil”
“Hülya’nım,

Bize de böyle duygulu bir gün yaşattıgınız için çok teşekkür ederim. Tüm komite üyelerini tebrik ederim. Bugün gençleri ve cocukları bir arada görüp, Toronto’da sesimizi duyurmak ne güzel. Atatürk aşkıyla yaşayan gurubu tebrik ediyorum. Sevgiler,

Nalan Yörük”

 

“Canım, emeği geçen herkesin ellerine saglık, hep beraber gurur duyduk Ata’mızla, Bayrağımızla, İstiklal Marşımızla, bu duyguyu bizlere yaşattığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum, sağolun varolun. ellerinize yureginize saglik :)))

Asuman Demir”

 

“Yürekten bir MERHABA ile başlamak istiyorum. Muhteşem bir izleyici grubu, kadro ve organizasyondu dün Toronto’da gördüklerimiz. Elinize, gönlünüze, emeklerinize sağlık…Başarılarınızın sonsuz olması dileğiyle, tüm kalbimle kutluyorum. Grubumuza gosterdiğiniz tüm desteğinizden dolayı tüm ailelerimiz, çocuklarımız ve kendi adıma şükranlarımızı sunuyor, sizleri de bizim programımızda görmeyi umut ediyoruz. Tekrar teşekkür ederken, birliğin, beraberliğin ve kardeşliğin yeşerdiği daha nice organizasyonlara imza atmanız dileğiyle, saygılarımı sunuyorum.

Olcay Çelik, Burlington Türk Okulu”

 

“Emeği geçen herkese tekrar tekrar teşekkürler. Bu gururun bir parçası olabilmek, az da olsa bir katkı sağlayabilmek tarif edilemez bir mutluluk..
Muhabbetle,
Esma Yakut Özdemir”

 

“Hülya’cım ,

Inanılmaz bir organizasyondu! Tum emeğin icin ne kadar teşekkür etsek azdır. Türk olarak gurur duyduk 🙂 Çocuklarımızın da bugünü bilmesi ve yaşamasından güzel ne olabilir. Emin olabilirsin ki Mira ve ben her sene varız bu güzel gün ve organizasyon icin.

Özlem Liz Vardan”

 

“Değerli Hülya Hanım,

Aile adına olarak biz de öz teşekkurlerimizi 18 Nisan ve 1 Mayıs’a göre gönderirik.

Saygımla,

Agil”

 

“Bu kadar özveri ve sevgiyle yapılan bu işlerin hep beraber kutlanması ve takdir edilmesi katılımı da arttırır. Artık inşallah biz Türkler de Yahudiler, Koreliler, İngilizler vs.. gibi nerede olursak olalım bir toplum (community) olmayı, birbirini desteklemeyi, eleştirmektense emeği takdir etmeyi gerçekten içsellestirilmiş bir değer (value) haline getirir ve çocuklarımız da bu değerle büyür.  Hep bana tek bana yerine, birimiz hepimiz hepimiz birimiz için düsturu yerleşir. Ve lugatımızdan “Meyve veren agaç taşlanır” atasözü tamamen çıkar, unutulur:)

Çok sevgiler, kolay gelsin..

Filiz Alltınoğlu”

 

“Bu sene gönüllülük için bize de ulaştığınız için çok teşekkürler Hülya’cım. Çok keyifli ve onurlu bir görevdi! Aklım ve kalbim 1 Mayıs’ta da sizlerle olacak. Seneye önceden haberleşip işyerinden bir tatil günümü de engelli çocuklarımıza ayırmak isterim, maalesef bu yıl kaçırdım bu şansı. Bundan sonra sık sık görüşeceğiz sanırım 🙂

Sevgiler, selamlar

Başak Köksal”