emre dodanli 5

Emre’ye Destek Olalım

“Bütün millet ve memleket evlatlarını sportmen yapabilmek için sarfedilen çalışmanın ehemmiyet ve kudsiyeti aynı derecede kıymetli ve mühimdir.Zafer, zafer benimdir diyebilenin; başarı, başaracağım diye başlayanın ve başardım diyebilenindir.”             

Mustafa Kemal Atatürk

 

Türk Toplumunun Değerli Üyeleri,

Emre Dodanlı 12 yasında, Milton, Ontario’da yaşıyor ve cimnastiğe 5.5 yasında başladı. Şu anda Kanada’da Ulusal Elit 4 seviyesinde antrenmanlarını sürdürüyor.

2009 ile 2015 yılları arasında katıldığı yarışmalardan sayısız madalyalar alan Emre’nin son yıllardaki başarıları:

2013 yılında 5 altın, 8 gümüş, 4 bronz madalya alarak Ontario üçüncüsü oldu.

2014 yılında 21 altın, 2 gümüş, 2 bronz madalya alarak Ontario Sampiyonu oldu.  Haziran ayında Kulüplerarası Türkiye Şampiyonası’nda toplamda üçüncü ve Eylül ayında Uluslararası Boğaziçi Turnuvası’nda yer aletinde birinci oldu.

2015 yılında Kanada Kış Oyunları elemelerinde toplamda üçüncü, Ontario Kupaları ve Şampiyonası’nda 4 gümüş ve 5 bronz madalya alarak toplamda dördüncü oldu.

Emre, bu yıl içinde TÜRKİYE OKULLARARASI ŞAMPİYONASI, ULUSLARARASI MURAT CANBAŞ TURNUVASI, TÜRKİYE ŞAMPİYONASI ve ULUSLARARASI BOĞAZİÇİ TURNUVASI’na katılmak üzere Türkiye’ye gidecek.

Turkish Society of Canada, başarılı genç sporcumuz Emre Dodanlı’nın Türkiye’de katılacağı yarışmalardaki masrafları için destek oluyor. Cimnastikteki gururumuz Emre, yarışma masraflarını karşılayabilmek ve 2020 Tokyo Olimpiyatları hedefine ulaşabilmek için siz Değerli Toplum Üyelerimizin de desteğini bekliyor.

Katkılarınız için Emre’nin bilgileri:

Banka adi: TD Canada Trust, Sube Kodu: 30582, Banka kodu: 004, Hesap No.: 6114677, Hesap sahibi: Emre Dodanli

PayPal Hesabi: Emre Dodanli, emre.dodanli@yahoo.ca

Interac Email Transfer:  emre.dodanli@yahoo.ca

HAYDİ HEP BİRLİKTE HEDEFLERİNE ULAŞMASI İÇİN EMRE’YE DESTEK OLALIM!

Saygılarımızla,

Turkish Society of Canada

www.turkishcanada.org