tsc new year (1)

Yeni Yıl Balosu

Turkish Society of Canada öncülüğünde Türk Toplum Merkezi ile birlikte organize edilen ve artık gelenekselleşen Yılbaşı Balosu, 2015 yılına keyifli bir başlangıç yapmak isteyen toplum üyelerimizi bir araya getirdi.

Organizasyon komitesinin aylar öncesinden başlayan çalışmaları, gecenin mükemmel olması ve tüm katılımcıların çok mutlu olarak balodan ayrılmasını amaçlıyordu. Balonun yapılacağı yerin belirlenmesi aşaması 2014 yılı başlarında sonuçlandırılmıştı. Ardından konuklara sunulacak menünün seçimi, Türk damak tadına uygun mezelerin belirlenmesi, biletlerin basılması, müzik grubunun belirlenmesi, ses ve ışık sisteminin kontrol edilmesi, biletlerin dağıtımı derken 2015 yılı geldi çattı. Baloya destek veren değerli sponsorlarımızın gönderdikleri  tatlılar, peynir ve mezelerle sunulacak menu daha da zenginleştirildi.

Organizasyon ekibinden Hülya, Nalan, Rüçhan, Cenk, Tülin ve Nermin fotoğraflarla belgelenen yoğun çalışmaları ile balo salonunu ve masaları geceye hazırladılar.

balo hazirlik 5 balo hazirlik 4 balo hazirlik 3 balo hazirlik balo hazirlik 2

31 Aralık gecesi konuklar konuklar salona gelmeye başladığında, organizasyon komitesi hala gecenin mükemmel geçmesi için çalışmaya devam ediyordu. Sonuç herkes için güzeldi. Geceye çocukları ve sevdikleri ile katılan 380 konuk, Grup Boğaziçi’nin harika müzik ziyafeti ile keyifli bir gece geçirdi.

Tüm dostlarımıza mutlu, keyifli, sağlıklı yeni bir yıl diliyoruz.