yesim-yoruk-10-kasim-2016-133-medium

CanGönüller’den İletiler

CanGönüller, yani Turkish Society of Canada’nın çalışkan, özverili, duyarlı, kısacası muhteşem gönüllüleri…. Onlarla birlikte her bir etkinliğimiz bir başka güzel bir başka coşkulu oluyor. 10 Kasım etkinliğimizi de mükemmel yapan da yine onlar. Herbirine ayrı ayrı ne kadar teşekkür etsek azdır. İyi ki varsınız… Üstelik bir de etkinlik sonrası gönderdikleri iletilerle duygularını da paylaştılar. Birkaçını sizler için derledik:

Sevgili Hülya ve can gönüllüler,

BRAVO BRAVO BRAVO

Ben de mazeretimden dolayı provalara katılamadım ama hiç olmazsa Süheylamla birlikte sevgili Sunay Akın’ın kitaplarını bir solukta satarak, bu güzel organizasyonun ucundan tutabilmekten çok mutluyum.

Dün yine harikulade bir şey sergilediniz.  Hepiniz ayrı ayrı muhteşemdiniz.

Sizleri gurur ve göz yaşları ile izlemek de ayrı bir keyifti.  Organizasyon komitesi başta olmak üzere hepinizi tek tek kutluyor ve bu güzel birlikteliğinizin ve başarılarınızın artarak devamını diliyorum. Şunu hiç aklınızdan çıkarmayın ki, sadece Toronto’daki Türk’ler değil, Türkiye’deki bir çok vatansever de sizlerle gurur duyuyor.

Selam ve sevgilerimle…

Melek Ökten

duygu-basmaci-10-kasim-2016-5-small

Hülya Abla,

Dün o kadar güzel bir gündü ki, ben hala etkisinden kurtulamadım.. Gözümü her kapattığımda oyunu yeniden izliyor, kulağımda hep Efem ve Makber parcalarını duyuyorum.. Sonra gözümü yeniden kapıyorum.. Ülkenin bugünkü gerçeklerinden kaçar gibi..

Oyunu izlerken şunu farkettim ki, bu sefer balkonlar ne kelime, misafirlerimizi daha kapıların kapanma saati gelmeden geri çevirmek zorunda kaldık. Geçen senenin ‘sadece sözde kalmayan’ süksesinin karşılığını bu sene almış olsak gerek..

Cenk Abi’nin konuşması o kadar coşkulu, o kadar gurur verici, o kadar etkileyiciydi ki; bir ara avucuma tırnak izlerimin çıktığını farkettim.. Sunay Akın’ın da bu seneki programı bomba gibiydi…  Ayşegül Abla da konuşmasını yaparken seyircilerin yüz ifadelerini görmek paha biçilmezdi!

Ve sen Hülya Abla, aklınla, sabrınla, özverinle çok yasa! İyi ki varsınız! Sizler olmasanız, çok büyük ihtimalle her birimiz kendi dünyalarımızda hala birşeyler yapabilmenin hayalini kuruyor olacaktık..

Kocaman kalplerinizle, Sevgiyle kalın..

Sezin 🌸

ibrahim-cokisler-10-kasim-2016-11-small

Hülyacıııııımmm senin gibi belaya can kurban 😍

Her ne kadar bu sene annemden izin kağıdımla turist kategorisinden katıldıysam da en sonunda anamı da aldım geldim.

Bu gösteriye vücut veren organizasyon komitesi; kan veren destek komitesi ve ruh veren 7den 70e tüm gönüllüleri tebrik ederim; sarılırım; öperim.

Muhteşeminizzzzz…

Elvan

ibrahim-cokisler-10-kasim-2016-33-small

Sevgili Arkadaşlar,

Dün yine çok başarılı bir etkinliğe imza attınız. Şahsım  ve tüm can gönüllüler adına sizleri ve sizin nezdinizde, tüm emeği geçenleri  kutluyorum.

Belki önümüzdeki senenin konusu da Atatürk’un devlet adamlığı ve devrimci kimliği olur. Ne dersiniz?

Sevgi ve saygılarımla,

Meral Atabay

duygu-gunel-10-kasim-2016-5-small

Ben de hepinize teşekkür ederim. Hakkınızı helal edin.

Sevgiler

Nilgün

yesim-yoruk-10-kasim-2016-101-small

Ama biz de (Nalan, Cenk, Meral, Ruchan ve ben fena degildik degil mi?)

SİZ BİZİM CANIMIZSINIZ…..SAĞOLUN VAROLUN…….ELİNİZE YÜREĞİNİZE CANINIZA SAĞLIK.

Füsun

yesim-yoruk-10-kasim-2016-109-small

Hülya canım,  Sen ve bütün organizasyonda yer alan herkese ben teşekkür ederim.  İyi ki varsınız.  Her zaman maddi, manevi yanınızdayım,  Sağ olun, var olun.

Süheyla

ibrahim-cokisler-10-kasim-2016-36-small

Sevgili Turkish Society of Canada Ailesi,

10 Kasım Atatürk’ ü anma programı ile Ata’mızı gururla, minnetle andık. Açtığı yolda ilerlemenin gururunu yüreğimizde hissettik. Değerli konuğumuz Sunay Akın’ın katkıları ile geçmişimize ve geleceğimize ışık tuttuk. Yurdumuzdan binlerce km. ötede, Turk olmanın onuruyla tekrar bir bütün olmak, bu onuru cocuklarımızla, gençlerimizle, yaşlılarımızla, sevdiklerimizle paylaşmak çok büyük bir mutluluk.

Öncelikle Sevgili Hülya; bilgini, yeteneğini, yüreğini, emeğini, fedakarca ortaya koyarak, bizlere bu günü yaşattığın için sonsuz teşekkürler.

Sevgili Cenk;

Tüm desteğin, özverin ve özellikle hepimizin yüreğine tercüman olan içten konuşman için çok teşekkürler. Ağzına, yüreğine sağlık.

Bu kusursuz organizasyonun gerçekleşebilmesi icin aylardır gösterdiğiniz tüm çabalarınız ve profesyonelce calışmalarınız için Organizasyon Komitesi’nde ki tüm arkadaşlarımı da  içtenlikle tebrik ediyorum.

Bu özel organizasyonda bana verdiğiniz sorumluluklar ve güven için de çok teşekkür ediyorum. TSC ailesinin bir parçası olmak gurur verici.

Daha nice başarılı günler diliyorum.

Sevgilerimle,

Meylin Günel

ibrahim-cokisler-10-kasim-2016-12-small

Ben bu muhteşem gösteri ve özveri icin hiçbir sözu yeterli bulamadim…👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏💞💞💞💞 Sevgiler hepinize..

Nermin

ibrahim-cokisler-10-kasim-2016-21-small

Herşey muhteşemdi.. sabahın körü heyecandan uyanan kafileyi şimdiden özledim vallahi😳😴 sizin de hala şarkılar, marşlar, kulağınızda çınlıyor mu?

Hepinize cok sevgiler ❤️

Tuba

yesim-yoruk-10-kasim-2016-8-small

Sevgili Hülyacığım, gururumuzu okşayan o güzel sözleriniz icin çok tesekkür ederiz, ama sizlerin girişimi, liderliğiniz olmasaydı, bu gurur tablosunu nasıl oluştururduk acaba??

Duygu ve düşüncelerimize tercüman oluyorsunuz! Ortaya koyuş biçiminiz öyle özel, öyle güzel ki, alkış, tebrik, gurur hangisini saymalıyım, mest ediyorsunuz bizi MEST👍👏👏👏💞

Emeği geçen tüm Cangönüllüleri tebrik ediyorum, herkes üzerine düşen görevi layıkıyla, profesyonelce yaptı.

Herşey için birkez daha teşekkürler.
Sevgi ve Saygılarımla
Ayşen Atasoy

ibrahim-cokisler-10-kasim-2016-22-small

HülyaCan ve tüm canlar,

Nasıl muhteşem bir sunumdu, nasıl bir yürek çarpıntısıydı kelimelere dökmek imkansız.

Verilen onca emeğin yansımasını tüm misafirlerin ayakta ve gözyaşları içinde alkışlarıyla gördük. Atatürk şemsiyesi altında birlik olmanın haklı gururunu Turkish Society of Canada imzasıyla bir kere daha yaşadık ve mücadelemizde yalnız olmadığımızı bir kere daha farkettik. Sağolun.

Sevgi ve saygıyla

Aysegul Kalkan

ibrahim-cokisler-10-kasim-2016-65-small