10-KASIM-2014_30_TORONTO-CANADA

Cangönüllerden Mesajlar

Her etkinlik sonrasında gönüllülerimiz duygularınıı paylaşmaktan mutluluk duyarlar. Bu etkinlik özellikle Atamızı anma etkinliği ise duygular çok daha yoğun olur. 10 Kasım etkinliği sonrasında paylaşılan mesajlardan bir kısmını etkinlik öncesi özverili çalışmaları ve duygusal birlikteliği yansıtması nedeni ile aşağıda derledik.

Sevgili dostlar,

Ne desem, nasıl başlasam….

Öncelikle her zaman olduğu gibi sizlerle olmaktan cok mutlu oldum.

Gelen tebrikleri günlerce dinleyebilirdim. Gözleri dolu dolu boynuma sarılanlar oldu. Harikaydınız sözünü onlarca kere duydum. Hiç bitmesin istedim dedi bir misafirimiz. Türk olmaktan hiç bu kadar gurur duymamıştım dedi bir baska misafirimiz. Türkiye’de bile böyle bir anma töreni olamaz diyenler, izlerken tüylerim diken diken oldu diyenler, gözyaşlarımı tutamadim diyenler…

Nasil gurur duydum anlatamam. Keske 10 Kasım olmasaydı da sevincim böyle buruk olmasaydı.

Uzun süreli çalışmasının ve başarılı sunumunun ardından Toronto Türk Toplumu gönüllülerine, her sene aynı mısralarla beni ağlatmayı başaran sevgili Fahir’e, Behcet Kemal’i bile kıskandıracak yorumuyla sevgili Ergun’a, teknik ekibimize, sahne önünde ve arkasında herşeyin kusursuz akmasını sağlayan sevgili dostlarıma ve elbette eli kamçılı önderimiz Hülya’ya binlerce teşekkür az bile.

Ayşegul Kalkan

Bu sabah baş ağrıları ile uyandım ama değdi doğrusu. Çok güzel bir organizasyon oldu herzamanki gibi. Ama maalesef Sunay Akın’la resim çektirecek zamanım olamadı, ayrıca kitaplarımı imzalattıracak kuyrukta bekleme zamanım da olamadı, onlara hayıflanıyorum şimdi ve de resim çektirebilen arkadaşlarıma da cok gıpta ettim Facebook’ta gorunce.:( Herzaman ki gibi çok koşturdun Hülya’cığım, şimdi dinlenme zamanı. Böyle bir organizasyonda sizlerle çalışmaktan gurur duydum.

Nermin Kahramanoğlu

Sevgili Hülya,

Geçmişler olsun tekrar.  Umarım biraz dinlenebilmişsindir.  Zira sen bağırdın benim sesim kısıldı. Bugün çok sessiz bir kadınım, evdekiler pek mutlu. Organizasyonların bu terapi etkisine şükür ediyorlar..

Kendi açımdan aksaklıklar yaşasamda, ilk 10 Kasım tecrübemi yaşadım. Fırsat verilirse, Seneye daha iyi olacağım umarım;-)

Tüm komite üyelerinin, özellikle Sayın Ailesinin özverili çalışmalarını yürekten tebrik ediyorum. Evet çok yoruldunuz ama inan hem Türk toplumu, hem de derneğin başarılarına bir yenisini eklemek adına inanılmaz bir organizasyon oldu. Programın yaratılışı, kareografisi, şiir seçimleri, teknik kadrosu inanılmaz başarılı ve profesyonel di..Herşey sanatçı duyarlılığı ile seçilmiş, çok ince düşünülmüş, çok güçlü mesajlar, çok doğru seslerle birleşmişti. Hem salonda, hem hala bugün çok güzel övgüler duyuyorum.

Öncelikle sıradan bir Türk olarak yaşattığınız bu şahane tablo için, sonrasında bana güvenip görev verdiğiniz, desteklediğiniz, yapılan minik işleri bile göklere çıkartıp gururlandırdığınız için çok teşekkürler..

Meylin Gunel

Hülya’cım,

Asıl biz teşekkür ederiz . Etkinlikleriniz sayesinde içimizdeki ses ve duygu selini bir parça da olsa dışarıya yansıtma fırsatı buluyoruz.

Meral Atabay

Hülya Hanım,

Bizler de iyi ki katılmışız dedik. Böyle harika bir organizasyona kalkışıp bu kadar detay ve insanı hatasız bir şekilde yönetmek her babayiğidin harcı değil. Elinize, emeğinize sağlık.

Yılbaşında uzunca süre burada değiliz ama çocuklar 23 Nisan icin şimdiden sign up ediyorlar…

Emeği geçen herkese sevgi ve selamlar..

Filiz Altınoğlu

Asıl tüm emeklerinize, şahsınızda tüm organizasyon grubuna ve size bu gururu yaşattığınız için biz çok teşekkür ederiz.

Nagihan Akkiprik

Sevgili bülbül sesli Hülya ablacığım;

Herşey mükemmeldi!! Bunu hayatı boyunca törenlere katılmış, sadece özel günlerde değil her firsatta Anıtkabir’i ziyaret eden, Egitimci ve ATATURKCU bir ailenin kızları ve torunları olarak söylüyorum… Defalarca durup durup ağladim gururdan…Çoook uzaklarda bile “ONU” içimde hissedebildiğim için. Çektigimiz videolari baştan izleyip bir daha ağladim hatta… Sizinle olmaktan gerçekten çok mutluyum mübalağa etmiyorum, yapım gereği biraz üşengeç olmamın dışında her seferinde iyi ki gelmişim, iyi ki bir parçası olmuşum bu topluluğun diyorum… Kanada’da olduğum sürece  ve gerçekten önemli bir işim olmadığı sürece de (sağlık gibi) her zaman olmak istiyorum yanınızda.

Çoook ama çooook TEŞEKKÜRLER !!!

Ilgın Şişmanoğlu

Canım Hülya,

Özellikle sana hoşçakal diyemeden ayrıldım, kusuruma bakma, yorgunluk baş ağrısı olarak beni vurdu, sahneden sonra hemen çıktım. Ellerine gönlüne sağlık tatlım, sayende güzel bir etkinlik daha alnımızın akı ile bitti…

Sevgiler, yeni challenge’larda görüşmek üzere,

Esra Ozer

Hülyacığım, esas senin/sizlerin eline emeğine sağlık. Çok güzel, gözleri yaşartan bir olay sergilendi, sayenizde Sunay Akın’ı bir daha dinleyip cahilliğimizi anladık, teşekkür ederiz.

Sema Toprak

Ne Senden Vazgeçeriz, Ne de Seni Bagırtmaktan…  Herkese Gönül Dolusu Teşekkürler.

Yusuf Demirgil

Hülya Hanım,

Herşey icin çok teşekkürler. Böyle bir organizasyonun parçası olmak bizi mutlu etti ve gurur verdi. Gelecekde zamanımız el verdikçe kesinlikle böyle organizasyonlarda yer almayı isteriz.

Tugba  Karademir

Sizin uzun uğraşlarınız yanında bizim son dakika paraşüt atağımız az kalır. Güzel bir gün oldu sonuçta.

Teşekkürler,

Sabite  Karademir

Bence takdir edilmesi gereken sizlersiniz, liderlik yaptığınız ve gönül verdiğiniz icin. Hiç kolay değil yaptıklarınız; ben de sizlere, tüm komiteye en içten övgülerimi yolluyorum.

Nuket Akkaya

Sevgili Hülya

Ne kadar buyuk bir emek ve ozveri oldugunu insan isin isine girince daha da bir iyi anliyor.

Sana , organizasyon komitesine, butun gonullulere tesekkurler….

Çiğdem Tezol

Merhabalar;

Şahsım adına sizler gibi bir topluluğun içinde bulunma şansına sahip olduğum için onurlu vede gururluyum. Teşekkürler:))

NE MUTLU TURKUM DIYENE!!!!!!!

Burcu Ozgur

Hülya’cığım,

En başta sen olmak üzere bütün arkadaşları candan kutlarım. Bir elin nesi iki elin sesi var demisler, 100lerce el olunca böyle coşkulu bir etkinlik yaratılıyor.

ÇOK TEBRİKLER.

Senin disiplinli çalışman olmasa her kafadan bir fikir çıkar bir yere gelemezdik, tamamen arkandayız.

Şule Alp

Herkese merhabalar, ben ve oğlum için ilk olan bu etkinlikte olmak gerçekten çok gurur vericiydi. Başta Hülya Sayın olmak üzere emeği geçen herkesin eline sağlık diyorum.

Nalan Aybulus

Merhaba Hülya abla,

İçinde olmaktan gurur duyduğum bir başka organizasyon daha senin sayende kusursuz bir sekilde tamamlandı. Seni, sizleri tanıdığım icin çok mutluyum. Herşey icin teşekkür ederim, yüreğine saglik. Cok öpüyorum,

Ecem Kafadar

Sevgili Hülya Hanım,

10 Kasim törenimiz çok gurur verici idi, tüm emekleriniz icin teşekkürler. Sayenizde gene profesyonel ve duygu, gurur yüklü bir tören gerçekleşti. Herkesin eline, yüreğine sağlık.

Sevgi ve saygılarımla,

Cansu Mericer