IMG_0057 (Medium)

Gönüllüler Partisi

Sevgili Hülya Sayın, bu yıl gönüllüleri 21 Ocak 2017 akşamı, yine iz bırakan bir partide bir araya getirdi. Biz de haberimizi biraz da kendisinin duyurusundan alıntılar yaparak hazırladık ve güzel fotoğraflarla süsledik.

Kıdemli gönüllülerimizin bilir, önceki yıllarda yapılan partilerimiz her zaman şenlikli, keyifli ve bol sohbetli olur diye. Her partimizin bir de teması olur. Katılımcılar arasında yarışmalar düzenlenir, madalyalar, kupalar dağıtılır. Geçmişteki partilerimizde Çingeneler Zamanı, 70’ler Disco Partisi, İlkeler Yarışıyor, Red Carpet, Yeşilçam Sokağı gibi farklı temalar seçilmiş, katılımcılar bu temaya uygun kıyafetler ve sunumlarla partiye katılmışlardı.

Bu yıl da genel istek üzerine Red Carpet teması tekrar seçildi ve gçnüllüler partiye birbirinden şık kıyafetlerle katıldılar. Kırmızı Halı üzerinde hünerlerini gösterdiler, yarıştılar. Bağımsız yarışma jurisi, dereceye girenleri belirledi ve madalyaları takıldı.

Arkadaşlarının Yeşim Yörük için hazırladığı sürpriz doğum günü pastası da geceye ayrı bir renk kattı.

Partiye katılan gönüllülerin hazırladıkları güzel yemekler ve güzel müzikler eşliğinde harika bir gece geçirildi, etkinliklerin yorgunluğu atıldı, 23 Nisan etkinliğimiz için taze enerji depolandı. Keyifli sohbetler yapıldı, yeni dostluklar kuruldu, olan dostluklar pekiştirildi. Turkish Society of Canada’nın bir parçası olmanın, başarılarının temeli olmanın bilinci birkez daha hissedildi. 2017 yılında da nice iz bırakacak etkinlikleri hazırlama inancıyla gece sona erdi.