Soma Facia

Soma Yardım Kampanyamız Sona Erdi

Soma Yardım Kampanyasına destekte bulunan değerli toplum üyelerimiz;

13 Mayıs 2014 tarihinde Manisa’nın Soma ilçesindeki maden ocağında meydana gelen ve 301 madenci kardeşimizin yaşamına mal olan facianın üzerinden yaklaşık 2 ay geçti. Yaşam geride kalan acılı yakınları için devam ediyor. Facianın hemen ardından Sayın Lale Eskicioğlu ile birlikte başlattığımız ve Türkiye’de Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nin Soma için yapacağı çalışmalara destek olacak yardım kampanyamız artık sona erdi. Yaşamını yitiren kardeşlerimizi geri getiremeyeceğiz. Ama aileleri için bir umut ışığı yakabileceğiz. Yetim çocuklarımızın aydın birer genç olarak büyümelerine destek olabileceğiz.

Sizler, Soma’da yaşamını yitiren  kardeşlerimizin ailelerinin geleceğe daha umutla bakmalarına, çocuklarının ileride birer aydın genç olarak yetişmelerine yardımcı oldunuz. Kampanya süresince toplanan 14,100 Kanada Doları,  Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nin kampanya ile ilgili açmış olduğu Yapı Kredi Bankası İstanbul Etiler ÖBM Şubesi TR28 0006 7010 0000  0094 8822 78 numaralı hesabına 26 Haziran 2014 tarihinde transfer edilmiştir.  Hepinize gönül dolusu teşekkür ediyoruz.

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’ne yaptığımız transfer ile ilgili banka dekontunu aşağıdaki link üzerinden görebilirsiniz:

Cagdas Yasam Wire Transfer

Yardım kampanyamız ile ilgili, bu yazının hazırlanmasından sonra olan son güncellemelere ise aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz:

http://turkishcanada.org/soma-icin-bugun

Yardım çalışmaları ile ilgili bilgilendirme  mektubuna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği
Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği

[icon size=”small” name=”file-text”] Soma kampanyası çalışma bilgileri

Soma Mine Disaster in Turkey Soma Mine Disaster in Turkey Soma Mine Disaster in Turkey