20

Tebrik Yağmuru

Çılgın Türkler bugün yeniden neler yapabileceklerini ispat etti. Her birinize teşekkür ederiz. Iyi ki beraberiz.

Arkadaşlar herbiriniz harikalar yarattınız. Teşekkür ederiz.

Herkesin eline, ayağına sağlık. Yine gururlu bir yorgunluk..

Hepinizi ayakta alkışlıyorum ama çocukları ve annelerini daha çok.. Müthiştiniz..

Herkes çok muhteşemdi yine her zamanki gibi, hepinizi çok alkışlıyorum! İyi ki beraberiz! Çok güzel fotoğraf malzemesi verdiniz bize yine..

Her zamanki gibi herşey süper oldu! Herkese çok teşekkürler!

Hepbirlikte yine harika bir iş çıkarttık arkadaşlar. Öncelikle sevgili Hülya’ya, fedakârca çalışan destek komitesine, teknik ekibimize ve küçüğünden büyüğüne sabırla çalışan bütün gönüllülerimizi tebrik eder candan kutlarım iyi ki varsınız ve naçizane iyi ki ben de böyle bir grubun parçasıyım ve sizleri tanımışım!

Çoook güzel bir gündü.. Yine boşluğa düşücez, herkesin ellerine emeğine sağlık.. İyi ki varsınız valla herşey sizle çok keyifli..

Kaç yıldır hepbirlikte destanları destan yazarak anlatan Canlar, emeğinize, ellerinize, gönlünüze sağlık tek kelimeyle lokum niyetine yiyesim geldi hepinizi, süperdiniz sağolun varolun, birliğimiz daim olsun.
Hepinize ayrı ayrı teşekkürler. Emir’im ışık ayarlarınla, Hakan’im müthiş bir güzellikte slayt sunumlarınla, Erdem’imin beni ağlatan müzikleri ile, Yeşim’im anları ölümsüzleştiren karelerinle, Abidin’imin spotları ile sonundan başına kadar her noktasını emek ve alın teri ile bezeyen Destek Komitesinin her bireyi şahaneydiniz her noktada emeklerini esirgemeyen Canlar ve Organizasyon Komitesindeki Takım arkadaşlarım elleriniz emeğiniz dert görmesin!

Hepinizin, hepimizin emeğine sağlık. Yine gururla tüm ekip muhteşem bir etkinliğe daha imzamızı attık. O kadar kendimi tuttum, perde açılıp da mezarlıkların üzerine gelen loş ışıkla birlikte gözyaşlarımı tutamadım. Iyi ki varsınız. Hepinizi kucaklıyorum ve öpüyorum..

Çok büyük emeklerle ve müthiş bir ekip çalışmasıyla gerçekleşen muhteşem anma etkinliğimiz oldu. Çocuklarımız ve gençlerimizle birlikte başardık, ne büyük gurur. Ağzınıza, yüreğinize sağlık Hülya’cığım, Cenk’cigim liderliğiniz, fedakarlıklarınız ve emekleriniz için sonsuz teşekürler. Mendilleri sırıl sıklam ettim diyenler, bu senaryoyu siz mi hazırladınız diye soranlar, helal olsun sizlere diyenler…

Bu günü anlatmak, teşekkür etmek için gerçekten kelimeler yetersiz kalıyor, hepiniz iyi ki varsınız!

Değerli arkadaşlar, hepbirlikte yine çok başarılı bir etkinliğe imza attık. Hülya’cım ve Cenk’cım, en başta sizlerin vatan sevgisi, yaşam enerjiniz ve gösterdiğiniz fedakarlıklarınız; organizasyondaki ve Destek grubundaki sevgili dostlar; can gönüllülerimizle bir arada özverili çalışmanız ve ekip ruhunuzla ortaya çıkan bu muhteşem anma günü için emeklerinize çok çok teşekkürler. İyi ki varsınız, iyi ki bir aradayız!

Arkadaşlar Günaydın,
Dün etkinllik biter bitmez Sunay Akın’ “Çıtayı iyice yükselttiniz, bundan daha iyisi nasıl olur diyorum, ama oluyor” dedi. Hülya’cım senin yaratıcılığın ve Cenk’cim senin liderliğin sayesinde bu çıta gittikçe yükseliyor, tüm yaptıklarınız ve özverileriniz için çok teşekkürler. Organizasyon komitesi ve destek komitesindeki arkadaşlarım, sizlerin bu etkinliği sahiplenip canla başla çalışmanız olmasa böyle güzel ve kusursuz bir iş ortaya çıkamazdı, hepinizin başta yüreğine, sonra da ellerinize ve emeğinize sağlık. Etkinliği seyreden herkes çok memnun ayrıldı, çok övgü dolu sözler aldık. Bir kez daha hepinize teşekkür ediyor, hepinizin yanaklarından tek tek öpüyorum.

Günaydın! Hepimiz çok yorulduk ama manevi tatmini paha biçilmez.. tekrar tekrar teşekkürler!

Herkesin ellerine, yüreklerine sağlık, her zamanki gibi muhteşemdi..

Çok yorulduk ama insanlardan övgüleri alınca sonuna kadar değdiğini anlıyorum ve sizinle bu güzel duyguları paylaştığım için mutluyum.. Iyi ki varsınız iyi ki varızzz!

Sevgili Arkadaşlar öncelikle hepinizin ellerine, emeğine ve yüreğine sağlık, dün tüm salonda tüm tiyatroda sizler sayesinde tek bir ortak ruh vardı ve performansla seyirciler tek vücut olmuştu…Hele o son kapanış; sahnedekilerle seyircilerin tek bir vücut olarak andımızı söylemesi tüm yorgunluklara değdi… En güzeli de çocuklara ve gençlere yıllardır büyük çabalarla vermeye çalıştığımız mesajların meyvalarını almaya başlamamız, dün gönüllüsüyle, seyircisiyle ve içeri yer kısıtlaması nedeniyle giremeyeniyle o kadar çok çocuk ve genç vardı ki, en büyük mutluluklardan biri de buydu.

Muhteşem bir gündü. Herkese çok teşekkürler. Ben de çok güzel övgüler aldım. İlk defa gelen misafirler “hiç bu kadar profesyonel birşey bekleyemiyorduk” dediler. Konuştuğum herkes ağlamış. Ben de şu anda resimlere bakarak ağlıyorum. En kısa zamanda görüşmek üzere, herkese çok güzel bir hafta diliyorum.

Merhaba arkadaşlar, çok güzel bir etkinliği yeniden geride bıraktık, yeni çok değerli arkadaşlarla tanıştık, bol bol muhabbet ettik, muhabbetten resim çekemedik yine, daha sonra Turkish Society of Canada’nın davetlisi Sunay Akın güzel sunumunu izledik, gelen bütün arkadaşlara çok teşekkürler, yeni bir etkinlikte buluşmak üzere, esen ve özgür kalınız…

Eğer çorbada bir çimdik tuzum olduysa ne mutlu bana. Her yıl birbirinden güzel, anlamlı, günün ve ortamın tam manasına uyan sahne ve dekoru tasarlayıp tatbikata geçiren, büyüklü küçüklü 150 kişiye laf anlatmaya çalışan, tokasından çorabına kadar her şeyle ilgilenen, her nabza göre şerbet vermesini beceren, tam bir vatan evladı, Atatürk kızının alnından öper hürmetle selamlarım. Şüphesiz, derneğin çekirdek grubu, her zamanki gibi canla başla, özveriyle çalışıp uğraştılar, sağolsunlar varolsunlar. Bizim bir bütün olduğumuzu herkese sergilediler. Bu arada herkes Turkish Society of Canada’ dan bahsediyor. Sizlerle gurur duyarak bende bu grubun bir parçasıyım diye göğsüm kabarıyor.

Bu güzel organizasyona öncülük ettiğiniz için.. Günlerce uyku bile uyumadan ortaya çıkardığınız çok anlamlı sunum için.. Türkiye’deki arkadaşlarım özelden mesaj yağmuruna tuttu beni.. Biz bile burada böyle anma töreni yapamıyoruz siz oralarda harikalar yaratmışsınız.. Yüreğimize şu serptiniz umut ışığımız oldunuz.. Kim bilir bir de programın CD’sini izleseler ne hissederlerdi 🙂

Böyle bir çalışmanın parçası olmaktan kıvanç duydum. Sizlerin emeklerinin yanında bizim yaptığımız küçücük bir katkı sadece. Elimden geldiğince aranızda olmayı isterim.

Organizasyon komitesine ve bu duyguları yaşamamıza katkı sağlayan herkese asıl bizler çok teşekkür ediyoruz. İyi ki varsınız.

Şimdiden gelecek sene için meraklanıyorum, sabırsızlanıyorum, bakalım bizleri ne bekliyor. Gerçekten her sene, bir öncekinden çok daha güzel işlere imza atıyoruz, atmaya da devam edeceğiz inşallah, birliğimizi daim olsun, sağlık afiyetle nicelerini gerçekleştirelim hep birlikte. Sizlerle birlikte olmaktan çok mutlu ve gururluyum, iyi ki varsınız, iyi ki birlikteyiz!

Gayretlerinize, bu kadar insanı mum gibi hizzaya sokabilmenize ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz. Görevlerimizi yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz inanın. İyi ki bu can gönüllülerin parçalarından biriyiz. Ne mutlu hepimize!

Yine çok muhteşem bir anma töreni oldu, ellerinize yüreğinize sağlık, Cenk’in konuşması son derece etkileyiciydi. Iyıkı varsınız sizinle gurur duyuyoruz.

Ulu Önder Atatürk’ü anma töreninde bizlere yaşattığınız güzel duygusal anlar için sonsuz teşekkürler. Göz yaşlarımızı tutmak imkansızdı. Tüm ekibe gönülden teşekkürler, emeklerinize yüreklerinize sağlık.

Bugün düzenlediğiniz 10 Kasım töreni muhteşemdi. Çok gurur vericiydi Toronto’daki birçok Türk’ün Atatürk’ümüz için bir araya geldiğini görmek. Size gelip teşekkür etmek istedim ama konuşma fırsatı bulamadım kalabalıktan dolayı. Eminim ki emeğiniz büyüktür bugünkü programda. Bir kez daha Atatürk’ümüzün önderliğinde bugünlere kavuştuğumuzu ve onun gibi bir liderin asla unutulmaması gerektiğini hatırlattınız. Ellerinize sağlık!